مشاوره و سفارش

انواع پارچه متقال

پارچه متقال پلی استر، پارچه متقال پنبه، پارچه متقال پنبه ای
پارچه متقال پنبه ای اصفهان، پارچه متقال تافته، پارچه متقال تبریز، پارچه متقال تنظیف، پارچه متقال تهران، پارچه متقال خام، پارچه متقال روسی، پارچه متقال ساک دستی، پارچه متقال سفید، پارچه متقال فرزانه، پارچه متقال فلامنت، پارچه متقال کیفیت بالا ،پارچه متقال گردگیری، پارچه متقال نخی
پارچه متقال ویسکوز، پارچه متقال یزد

DSC02803
9454e79531e4e30f092e1ae072d9628d.jpg

پارچه متقال

هر پارچه ای که تنها بافت آن صورت گرفته باشد و رنگرزی و چاپ و … نشده باشد به آن متقال می گویند. بسیاری از متقال ها تنها مصرف صنعتی دارند و مستقبم به کارخانه رنگرزی و چاپ فرستاده می شوند. بعضی دیگر مانند متقال پنبه، پلی استر پنبه و … دارای مصارف خانگی و نیمه صنعتی هستند و به صورت طاقه ای هم فروش می روند.

محصولات نساجی ندا

این مجموعه با همکاری مرحوم حاج محمد علی حیدری و حاج علی افکار به رشد چشمگیری دست یافت. تولید انواع پارچه های متقال، چلوار و ملحفه ای از همین دوران شروع شد و بعدها با تولید پارچه های نخی و کودری گسترش یافت.
از سال 1393 با اضافه شدن نیروهای جوان فروش به شرکت صنایع نساجی ندا و همجنین ارتقاء تکنولوژی و ماشین آلات، دوران جدیدی از حیات این مجموعه آغاز شد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پارچه متقال پلی استر-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه متقال پنبه-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه متقال پنبه ای-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه متقال پنبه ای اصفهان-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه متقال تافته-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه متقال تبریز-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت صنایع نساجی ندا از مجموعه های با سابقه در زمینه بافت، رنگرزی و چاپ است. پارچه های متقال تمام پنبه، متقال پنبه فلامنت و متقال ویسکوز از اصلی ترین تولیدات بافندگی این شرکت هستند. در حوزه رنگرزی و چاپ، پارچه های کودری، نخی و ملحفه ای نساجی ندا با برندهای نیک بافت یزد و کاپیتال تکس نزد جامعه هدف این منسوجات به شهرت و مقبولیت خاصی دست یافته اند.

مدیر فروش مجموعه نساجی ندا

متین افکار

Call Now Buttonتماس بگیرید