پارچه متقال ضخیم ارزان درجه یک + قیمت خرید، خواص، کاربرد و مصارف

یکی از پارچه هایی که در صنعت نساجی تولید می شود پارچه متقال است که خواص و کاربرد بسیار زیادی در مصارف این نوع پارچه وجود دارد، همچنین قیمت خرید این محصول ضخیم و درجه یک بسیار ارزان می باشد و همانطور که می دانید روشهای زیادی برای تولید پارچه وجود دارد اما برای تولید یک پارچه با کیفیت بهتر است از افرادی که تجربه زیادی دارند استفاده کنیم به همین منظور مجموعه ما از بهترین و با تجربه ترین متخصصین و کارشناسان برای تولید پارچه های خوب و مرغوب استفاده می نماید.

پارچه متقال

خواص پارچه متقال

همانطور که می دانید پارچه متقال امروزه جزو پرفروش ترین نوع پارچه به حساب می آید به همین منظور برای تولید این نوع پارچه زمان زیادی صرف می شود زیرا امروزه اکثر افراد درون کشور به دنبال یک محصول با کیفیت می گردند به همین منظور کیفیت جزو شرط اصلی برای تولید محصولات ما در نظر گرفته شده است و اگر محصولی بی کیفیت توسط شرکت مربوطه ما تولید شود هرگز وارد بازار نخواهد شد زیرا مهم ترین نکته برای مجموعه ما کیفیت می باشد.

برخی از افراد درون جامعه درباره خواص پارچه متقال اطلاعی ندارند و برخی دیگر اصلا این نوع پارچه را نمی شناسند به همین منظور به سمت این مدل از پارچه ها نخواهند رفت بهتر است بدانید این نوع پارچه جزو خانواده کرباس به شمار می رود به همین دلیل استقبال بی نظیری از این پارچه ها در بازار می شود.

یکی از خواص بی نظیری که باعث شده این مدل از پارچه ها معروف شود، وزن آن نیز می باشد که بسیار سبک است به همین منظور اکثر افراد درون جامعه به دلیل وزن سبک این محصول به آن علاقه مند نیز شده اند.

یکی دیگر از خواص این مدل از محصولات درباره پرز آن می باشد که اگر دقت کرده باشید امروزه اکثر پارچه های تولیدی پس از یکبار شست و شو پرز پس خواهند داد اما این نمونه از پارچه ها به هیچ عنوان پرز پس نمی دهد حتی اگر بالای ده بار آن را بشورید و تمیز کنید باز هم هیچگونه پرزی پس نخواهد داد.

پارچه متقال

کاربرد و مصارف پارچه متقال

همانطور که تا به امروز فهمیده اید کاربرد و مصارف پارچه متقال به قدری زیاد است که امروزه جزو یکی از محبوب ترین پارچه های تولیدی به شمار می آید که همین مسئله سبب شده تا مجموعه ما به طور انبوه این دسته از کالاها را تولید نماید.

یکی از مسائلی که باعث شده این نمونه از کالا بیشتر به چشم مردم بیاید جنس آن نیز می باشد که بسیار خنک و سبک است به همین منظور در تولید لباسهای تابستانه اکثر تولیدکنندگان از این مدل پارچه استفاده می کنند، زیرا هم قیمت مناسبی دارد و هم کیفیت بالا و خوبی دارد.

یکی دیگر از خواص این مدل از پارچه در زمینه چاپ آن نیز می باشد یعنی افراد می توانند طرح خودشان یا اسمی را به ما ارائه دهند تا شرکت مربوطه ما این طرح یا نوشته را بر روی پارچه چاپ کند، بهتر است بدانید اکثر پارچه ها قابلیت چاپ را ندارند.

پارچه متقال ضخیم

برخی از افراد فکر می کنند پارچه متقال فقط به صورت سبک و خنک وجود دارد به همین منظور این مدل از پارچه فقط بدرد فصل تابستان نیز می خورد اما اشتباه در همین مسئله است زیرا از این نوع پارچه به صورت ضخیم هم تولید می شود که برای فصلهای سرد مانند زمستان بسیار کاربرد دارد.

این مدل از پارچه ها که به صورت ضخیم نیز تولید می شود از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است به همین منظور در چندین ماه گذشته اکثر تولیدکنندگان لباس این نمونه از پارچه را خریداری کرده اند زیرا با نزدیک شدن به فصل زمستان کاربرد این گونه پارچه زیاد خواهد شد و از همین الان با قیمتی ارزان تر آن را تهیه کرده اند.

این دسته از پارچه ها رطوبت را به راحتی جذب خواهند کرد و همچنین این نوع پارچه را به راحتی می توان اتو کشید بدون آنکه آسیبی به پارچه وارد شود.

پارچه متقال

پارچه متقال ارزان

اکثر افراد درون جامعه به دنبال یک پارچه ارزان می گردند که از کیفیت خوبی برخوردار باشد، ما به آنها محصول تولیدی خودمان یعنی پارچه متقال را معرفی کرده ایم که از کیفیت بالایی برخوردار است و هم قیمتی مناسب نیز دارا می باشد.

برخی از افراد درون جامعه فکر می کنند چون قیمت محصولات تولیدی شرکت ما پایین تر از رقبای خود است پس کیفیت آن هم بسیار پایین نیز می باشد اما اشتباه بزرگی درباره شرکت مربوطه ما می کنند زیرا شرط اصلی تولید مجموعه ما کیفیت است و اگر پارچه ای بی کیفیت توسط متخصصین ما تولید شود به هیچ عنوان وارد بازار نخواهد شد زیرا اگر یکبار محصولی بی کیفیت به بازار عرضه کنیم اعتبار خود را نیز زیر سوال برده ایم و دیگر مردم مانند روز اول به شرکت مربوطه ما نمی توانند اعتماد کنند به همین دلیل محصولی بی کیفیت به هیچ عنوان به بازار عرضه نخواهد شد.

پارچه متقال درجه یک

امروزه یکی از درجه یک ترین پارچه در بازار متقال است و به دلیل کیفیت خوب و عالی که دارد از تقاضای زیادی نیز برخوردار بوده است.

بهتر است بدانید مجموعه ما این مدل از پارچه ها را با کیفیتی بسیار بالا تولید می کند که همین مسئله سبب شده تا افراد خارج از کشور هم نسبت به محصولات ما نظرشان جلب شود و آنها را سفارش دهند که این موضوع باعث پیشرفت مجموعه ما خواهد شد.

بهتر است بدانید این نمونه از پارچه قابلیت این را دارد که آب بالایی را به خود جذب کند به همین منظور از این نوع پارچه در گردگیریهای خانه هم استفاده می شود و یکی از نکات جالب درباره این نوع پارچه استفاده آن در آرایشگاه ها می باشد که برای اپلاسیون از این نوع محصول استفاده خواهند کرد.

قیمت خرید پارچه متقال

امروزه اکثر افرادی که پارچه متقال را خرید نمی کنند فقط یک دلیل دارند و آن هم قیمت این مدل از کالا می باشد زیرا اکثر شرکتها این نمونه از کالا را با قیمت بسیار بالایی نیز به فروش می رسانند که اکثر مردم توان خرید این مدل کالا با آن قیمت را ندارند به همین منظور بیخیال خرید آن خواهند شد، اما شرکت مربوطه ما با داشتن اطلاعات درباره وضعیت مالی افراد درون جامعه قیمت این نوع کالا را بسیار ارزان تر از رقبای خود اعلام کرده است به همین دلیل از فروش بهتری برخوردار می باشد.

پارچه متقال

شما می توانید با مراجعه به سایت مجموعه ما درباره تمامی محصولات تولید شده شرکتمان اطلاع کافی را کسب کنید تا بتوانید یک انتخاب خوب را انجام دهید همچنین پشتیبانی شرکت ما به طور 24 ساعت آنلاین می باشد تا افرادی که نیاز به راهنمایی در هنگام خرید دارند را کمک کند و همچنین شما با بازدید از سایت ما می توانید درباره قیمت این مدل از محصولات هم اطلاع کافی را بدست بیاورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما