تولید پارچه متقال خام

تولید پارچه متقال خام در کشور ما به دلیل وجود ماده اولیه ارزان و در دسترس فراوان است و می تواند نیاز بخش داخلی را برای تولید منسوجات مثقالی را به خوبی تامین کند و حتی کسانی که قصد ارائه این محصول به کشورهای همسایه را دارند می‌توانند از فراوانی آن در داخل استفاده کرده و آن را به بازارهای دیگر ارائه نمایند و چون قیمت داخلی مناسب است به طور قطع از سود مناسبی در نتیجه این صادرات بهره خواهند برد.

تولید پارچه متقال خام

خصوصیات بارز پارچه متقال

خصوصیات بارز پارچه متقال پارچه مبلی مسکو درجه یک از پارچه‌های طبیعی است که الیاف طبیعی به طور کامل آن را تشکیل می دهد و در نوع اصل آن نمی توان الیاف مصنوعی را مشاهده کرد؛ این نوع الیاف کاربرد زیادی می توانند در لباس مردانه و مانتو داشته باشند و از آنها برای حتی برای تهیه ساک های تبلیغاتی نیز استفاده می‌شود.

این محصول به دلیل رطوبت بالایی که دارد برای نظافت خانگی اداری مورد استفاده قرار می گیرد و در دسته پارچه های تنظیم نیز قرار دارد؛ گرماژ این پارچه بستگی به ضخامت آن و میزان تراکم تار و پود دارد به طوری که هر چه ضخیم تر باشد و تراکم تار و پود در کنار هم بیشتر باشد می‌توان انتظار داشت که وزن در متر مربع نیز افزایش یابد اما معمولاً قرار گرفتن تار و پود در این پارچه به صورت متراکم نیست و فاصله آنها کاملا مشخص و واضح است.

از خصوصیات دیگر این محصول می‌توان به امکان رنگ گرفتن آن اشاره کرد به این معنی که قادر است رنگ را در به خود جذب کند؛ این پارچه همچنین نرم می باشد و این باعث شده است که بتواند به راحتی اتو بگیرد و می‌توان آن را با به راحتی اتو کرد.

از خصوصیات دیگر این پارچه می‌توان به جذب رطوبت آن اشاره کرد که چند برابر برابر وزن خود آب را در خود جای دهد و علت آن نیز الیاف طبیعی هستند که قادرند آب را به خوبی در خود نگهداری کنند.

پخش پارچه متقال سفید

پخش پارچه متقال سفید پارچه مبلی میکروفایبر پنبه ای سفید از پارچه هایی است که در سال‌های اخیر بیشتر شاهد وجود آن در بازار هستیم و پخش این پارچه می تواند نیازهای مشتریان را به خوبی برای این نوع رنگ خاص از این پارچه تأمین کند و چون این پارچه دارای کاربرد بسیار زیادی جهت تولید ملحفه یا ملافه می باشد برای تهیه لباس های بیمارستانی خاص نیز به کار می‌رود.

پخش و عرضه پارچه معمولا به صورت اینترنتی از فضای مجازی به شیوه ای بسیار راحت انجام می‌شود و خریداران می‌توانند در زمان کوتاه نسبت به دریافت این پارچه اقدام کنند و در این پخش امکان ارائه عمده محصول وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما