پارچه بازار
خانه / پارچه متقال پنبه ای اصفهان / صادرات پارچه متقال پنبه ای اصفهان

صادرات پارچه متقال پنبه ای اصفهان

صادرات پارچه متقال پنبه ای اصفهان معمولا به کشور های همسایه از جمله عراق با تناژ بالایی انجام می شود، آیا مراکز تولید پارچه متقال را جهت صادرات می شناسید؟
پارچه متقال یکی از نیاز های اولیه هر کشوری جهت تولید، چاپ و تکمیل پارچه و پوشاک است. متاسفانه امروز کشور های خاورمیانه و حاشیه آن از جمله عراق یا سوریه مشغول به جنگ های داخلی است و زمانی برای تمرکز بر افزایش تولید داخلی در زمینه پارچه ندارند و مجبور می شوند نیاز هایشان را از طریق کشور ایران یا ترکیه برطرف نمایند. در این میان پارچه متقال یکی از نیاز های اصلی در زمینه تامین پارچه خواهد بود.

پارچه متقال پنبه ای

پارچه متقال پنبه ای مورد تائید آنها قرار خواهد گرفت زیرا کیفیت قبل از هر چیز برای مشتریان خارجی مهم است، قرار بر خرید چند میلیون دلاری و کانتینری است پس حق دارند به فکر خرید بهترین کیفیت از پارچه متقال باشند، اما به چه شکلی می توان این مدل متقال را برایشان تامین کرد.
در اصفهان و یزد تعداد تولید کنندگانی که بافت پارچه متقال انجام می دهند بسیار است و به سادگی با سفر کردن به این شهر ها در ایران یا وصل شدن با مراکز فروش به صورت اینترنتی می تواند به سادگی نیاز آنها را در زمینه پارچه متقال صادراتی برطرف نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
متین افکار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126131699
شماره تلفن ثابت:02155623096
شماره فکس:02189783484
آدرس کانال: afkartex@
آدرس سایت: www.parchebazar.com
پست الکترونیکی: matin.afkar@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام