مجموعه نساجی ندا شما را به خرید بهترین محصولات پارچه متقال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده عمده پارچه متقال فلامنت شیراز

فروشنده عمده پارچه متقال فلامنت شیراز

پارچه متقال شیراز تولید شده با الیاف فلامنت با برای فروش با حاشیه سود بالایی همراه است که فروشنده میتواند کسب کند.
مشتریان پارچه متقال را اگر از نظر قیمت و کیفیت بخواهیم دسته بندی کنیم، در دو دسته قرار میگیرند. دسته اول مشتریانی هستند که برای آنها قیمت اولویت خرید است و به نوعی در خرید پارچه صحبت میکنند که میخواهند کیفیتی متناسب با قیمت را دریافت کنند. اما دسته دوم مشتریانی هستند که پارچه متقال را برای مصارف خاص نیاز دارند و کیفیت پارچه را در اولویت صحبت های خود با فروشنده قرار میدهند. برای هر کدام از این مشتریان پارچه های متقال مخصوصی وجود دارد تا نیاز بازاری انها را برطف کند. پارچه متقال همانند مشتریانش در دو دسته کیفیتی است. پارچه های تمام پنبه ای و طبیعی و پارچه های مصنوعی فلامنتی و پلی استری.
پارچه های طبیعی و پنبه ای خابص را پارچه تخی مینامند که در بازار پارچه ای به نرمی و لطافت آنها وجود ندارد، این پارچه ها برای مصارف خاص تولیدی هیتند و بیشتر مشتریان آنها و تولیداتی که با اسن پارچه انجام میشود خاص هستند که قبمت برای انها چندان اهمیت ندارد.
پارچه های پلی استری و مصنوعی اگر چه از کیفیت خوبی برخوردار هستند اما رقبای زیادی در بازار دارند و به دلیل مصنوعی بودن و تولید بالای آنها در بازار با قیمت بسیار کمتری قابل تهیه هستند.
خریدار هر کدام از این پارچه ها هستید باید بدانید این دو پارچه که تولید ایران هستند با بالاترین کیفیت در نوع خود عرضه میوشند.

متین افکار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نساجی ندا شما را به خرید بهترین محصولات پارچه متقال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *