فروش ویژه پارچه های متقال اپیلاسیون

پارچه متقال کاربردهای متفاوتی دارد پارچه های متقال در بخش های آرایشی و بهداشتی نیز مصرف می شود. اما مصرف پارچه های متقال در بخش آرایشی کدام است؟
پارچه مبلی jerry را به عنوان یکی از پارچه هایی که در تهیه و تولید بالشت ها، تشک ها و … می شناسند. اما این پارچه مصرف آرایشی و بهداشتی هم دارد و در اپیلاسیون مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از آرایشگاه ها از پارچه های متقال به جای پدهای آرایشی خارجی که قیمت بیشتری نسبت به متقال دارند استفاده می کنند. پارچه های متقال هم از نظر اقتصادی برای آرایشگران به صرفه تر است و هم آن که سرعت و دقت کارشان را بالاتر می برد و از میزان آسیب های احتمالی به پوست می کاهد و آن را به صفر رسانده است. جنس پارچه مبلی ابرنگی که در اپیلاسیون استفاده می شود از پنبه است البته در برخی از این پارچه ها درصدی از پلی استر استفاده می شود و هر چه میزان پلی استر استفاده شده در پارچه های متقال کمتر باشد از نظر بهداشتی بهتر است و حساسیت های پوستی کمتری را در پی خواهد داشت.

مناسب ترین پارچه متقال برای اپیلاسیون

هر چه میزان آهار موجود بر روی پارچه های متقال بیشتر باشد مواد اپلاسیون از آن عبور نمی کند و به طور کامل به موم و موهای زائد روی پوست می چسبد و کار راحت تر و با کیفیت بیشتری انجام می شود البته توجه داشته باشید که پارچه های متقال اپلاسیون ضخیم و از نوع پارچه های متقال سفید و خام است.

فروش پارچه متقال اپیلاسیون

پارچه های متقال مخصوص اپیلاسیون در فروشگاه های کارخانه جات نساجی با قیمت های مناسبی به فروش می رسند و همچنین در بساری از فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی به شکل بسته بندی شده و بهداشتی عرضه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما