پارچه بازار
خانه / پارچه متقال تنظیف / فروش پارچه تنظیف اصفهان

فروش پارچه تنظیف اصفهان

به لایه ای نرم که از مجموعه نخ های طبیعی و یا مصنوعی تشکیل شده است پارچه گفته میشود که نوع نخ مصرفی و نحوه قرارگیری آن ها در کنار هم ساختار پارچه و خصوصیات فیزیکی مختص همان پارچه را بوجود می اورد که همین دلیل بر تنوع بسیار پارچه ها می باشد. انواع روش های بافت را می توان تاری-پودی،بافت حلقوی یا قلاب بافی،روش های بی بافت،گره زدن میباشد.

بسته به نوع نخ مصرفی در تولید پارچه، از جمله پنبه ای،پشمی ،ابریشمی و غیره پارچه های مختلفی بوجود می آید. شهر اصفهان با داشتن کارخانجات نساجی فراوان بیشترین عمده فروشی پارچه در کشوررا دارد و پارچه بیشتر مراکز در کشور از طریق این استان تامین می گردد.

پارچه تنظیف، پارچه متقال ، انواع پارچه های بیمارستانی و … از جمله پارچه هایی میباشد که در این شهر در حال تولید میباشد. شعر نصف جهان و استان اصفهان از گذشته در خصوص نساجی شهرت بسیاری دارد و امروزه با به روز شدن دستگاه های نساجی ، این حرفه به صنعت نساجی تبدیل شده و پارچه تنظیف با طرح های مختلفی تولید شده است.
با بزرگ شدن صنعت نساجی در کشور،اصفهان هم به بزرگترین قطب صنعت نساجی تبدیل شده است و به جرات می توان گفت میزان بسیار زیادی از پارچه های مورد نیاز کشور ازجمله پارچه تنظیف،پارچه متقال و … در این شهر تولید و توزیع می گردد.

از آنجایی که اصفهان در خصوص تولید پارچه بسیار گسترده می باشد درنتیجه آن تعداد عمده فروشان پارچه هم در این شهربسیاربوده و اکثر مغازه داران نیاز خود به پارچه را از طریق این عمده فروشی ها تامین می کنند.

مشاور شما:
متین افکار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126131699
شماره تلفن ثابت:02128422064
شماره فکس:02189783484
پاسخگویی تلگرام: nasajineda1@
پاسخگویی واتس اپ: 09101225897
آدرس کانال: nasajineda@
آدرس سایت: www.nasajineda.ir
پست الکترونیکی: info@nasajineda.ir

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه انواع پارچه متقال تنظیف

فروش ویژه انواع پارچه متقال تنظیف

یکی از مهمترین شاخه ها در صنایعی همچون پوشاک و نساجی که نقل محافل کاری …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام