مجموعه نساجی ندا شما را به خرید بهترین محصولات پارچه متقال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پارچه متقال برای ساک تبلیغاتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

پارچه متقال
پارچه متقال ساک تبلیغاتی

آیا قیمت پارچه متقال تمام پنبه یا پلی استر را برای تولید ساک تبلیغاتی و ساک هایی که به تازگی برای نگهداری نان و آرد از آن استفاده می شود را می دانید؟
ارزان ترین پارچه ای که می تواند برای ساک های تبلیغاتی مناسب باشد، پارچه بیمارستانی اسپان باند یا همان یکبار مصرف است که هزینه اولیه تولید برای مخاطب بسیار ارزان تمام شود.
اما گاهی نمی توان از پارچه هایی که از مواد پ.پ یا پلیمری ساخته شده اند استفاده کرد زیرا نه می توان بر روی آنها بعضی از مدل های چاپ را امتحان کرد و هم اینکه جهت نگهدار مواد مانند آرد یا نان مناسب نیستند بقیه مواد خوراکی را نیز نمی توان در این چنین ساک هایی نگهداری کرد بلکه تنها می شود جهت تبلیغات فروشگاه ها و شرکت ها و جابجایی کالاهایی شبیه به پارچه از آن بهره برد.

پارچه متقال

اما پارچه متقال تمام پنبه یا با درصد کمی از پنبه نسبت به اسپان باند بهتر عمل خواهد کرد و می تواند جایگزین مواد پلیمری آن مدل پارچه باشد. جدیدا قرار است نان را به وسیله کیسه های پارچه ای به همراه میوه و سایر مواد خوراکی پخش کنند که برای آن پارچه متقال را در نظر گرفته اند.
می توان نسبت به قیمت آن نیز با مانوور دادن بر روی درصد پنبه به کار رفته شده در این مدل پارچه هزینه نهایی را برای مشتریان بالا پایین برد.
اگر قرار است ساک های تبلیغاتی بسیار باکیفیتی که چاپ راکتیو بخورند را تولید کنید باز هم مجبور هستید از همین پارچه متقال خرید داشته باشید.

متین افکار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نساجی ندا شما را به خرید بهترین محصولات پارچه متقال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *